Tyto stránky

Návštěvnost stránek

Dnes
Měsíc
Last Month
Celkem
294
1344
2238
303052

Biologique Recherche

Specifická nadstavbová ošetření pro náročnější klienty.

  • ošetření pleti s maskou Caviar cena 2100,- 

je anti age, vyhlazuje, zpevňuje, vyplňuje , okamžitě viditelný efekt

  • VIP O2 okysličení pleti 1h 30m cena 1850,- 

Díky perfluorodecalinu je maximálně stimulováno buněčné dýchání, kožní buňky se zbavují čpavku a volných radikálů.Prodlužuje se životnost buňky! Pleť je okamžitě rozzářená,mizí kruhy pod očima - Efekt omlazení. Při ošetření se použije kokteil aktivních ingrediencí a vitamínů .. Garance 100% přírodních ingrediencí!!!

  • Lissant - Phar Excelenc 2h cena 2100,-

Luxusní antistressové ošetření bohaté na Omega3 proteiny, hedvábí, kyselinu hyarulonovou v té nejčistčí formě! Ideální pro pleť vystresovanou, dehydratovanou, reaktivní, spálenou od slunce. Pleť zůstává po ošetření vyhlazená, vymodelovaná, zhydratovaná. Použijí se dvě masky na sebe. Kokteil aktivních ingrediencí a vitamínů .. Garance 100% přírodních ingrediencí!!!

  • Lift CVS - lifting obličeje 1h 40m cena 2100,-

Modelující, zpevňující, vyhlazující též vhodné na zpevnění prsou. Odstraňuje černé tečky a pigmentaci díky exfoliačnímu regenerujícímu pudru - dvě masky na sebe dle typu pleti. Použití aktivních ingrediencí do kokteilu a vitamínů - rejuvenannce pleti.Garance 100% přírodních ingrediencí!!!

  • Ošetření P50 Visage 1h 30m cena 1800,-

Reguluje nestejnoměrnou pigmentaci pleti, vyhlazuje a vyrovnává silnou pleť, která ztratila svůj lesk. Pleť je po ošetření heboučká a sametová. Do kokteilu se míchají séra dle momentálního stavu pleti. Garance 100% přírodních ingrediencí!!!

  •  Ošetření BIO Sensible 1h 30m cena 1580,-

Osvěžující luxusní ošetření, okamžitě pomáhá proti pocitu pnutí, zklidňuje, zjemňuje a rozjasňuje pleť. Toto ošetření je bohaté na mastné kyseliny, protistrestující látky, granátové jablíčko, ibyšek, hedvábí, výtážky z hronových jadérek a kyselinu hyaluronovou. Garance 100% přírodních ingrediencí!!!

  • Ošetření Mc110 1h 30m cena 1900,-

Vyplňuje, hydratace, minimalizuje jemné linky a vrásky efekt viditelný okamžitě.

Všechna ošetření jsou včetně hloubkoveho čištění a úpravy obočí.